ČESKÝ KYNOLOGICKÝ KLUB Č. KAMENICE

v roce 2010 slavíme 80. výročí vzniku kynologického klubu OVČÁK v České Kamenici

k této příležitosti jsme pořádali obnovený 11. ročník tradičního závodu 

ZLATÝ OBOJEK 2010

za českokamenický kynologický klub děkuji všem odolným návštěvníkům,
kteří přijeli i přesto, že se počasí tvářilo skoro výhružně.
děkuji také všem našim členům, kteří nás reprezentovali.
doufám, že jste strávili příjemný víkend a že se zúčastníte také příštích ročníků
a vezmete s sebou i další a další kolegy kynology.

mrtvolkaruzovka

 

toto video není prosím žádným dokumentem.
pokusila jsem se vystihnout atmosféru, která na závodech vládla
a předem se omlouvám všem, kdo bohužel ve filmu neúčinkují.
bavte se a příští rok přijeďte zase a ochomýtejte se víc před fotoaparáty :-D :-D 

 

 

další fotografie jsem pro velké množství rozdělila

 

 

takže fotografie z obran jsou zde:

  

omlouvám se, že tento odkaz nefungoval správně. fotky se sekaly, kostičkovaly a dlouho načítaly.

na vině byla technická závada na rajčeti. tak doufám, že nyní již bude vše vpořádku. mrtvolkaruzovka

fotografie z poslušnosti jsou zde:

fotografie skupinek všech druhů i velikostí :-D

vyhodnocení, výsledky, vítězové

takhle vyfotila závody naše účastnice 

 (děkujeme za odkaz)

http://jaryci.rajce.idnes.cz/Zavody_Zlaty_obojek_konane_14._-_15._srpna_2010/

 

 

tady je k dispozici  pár fotek z bedny,

abychom si pamatovali naše nejlepší kolegy.

    
   

Kontakt

kynologický klub OVČÁK

ckkck@seznam.cz

5. května 732
Česká Kamenice
40721

skype: mrtvolkaruzovka
ICQ: 432802788

Vyhledávání

počítadlo.abz.cz

 

 

VÝSLEDKOVÉ

LISTINY

 

kategorie ZZO

1. Aleš Táborský - Antara

2. Marcela Haluzová - Agáta

3. Jana Bittnerová - Falko

4. Květa Skopcová - Berta

5. Petr Šolín - Tara

6. Sylva Karlovská - Princezna

7. Radek Čihák - Riki

8. Radek Císař - Igor

kategorie ZM

1. Jiří hromádka - Nyron

2. Karel Tyrš - Bad

3. Bohouš Kolorenč - Sára

4. Šárka Pelcová - DeeDee

5. Lucie Šandová - DouDou

6. Katka Machalová - Alex

7. Hana Pillárová - Ejmi

8. Bára Stárková - Jinxi 

kategorie ZVV1

 1. Vlasta Vonšovský - Gyro

2. Ruda Doxanský - Bonye

3. Jaromíra Císařová - Brixie

4. Stanislav Kolařík - Adon

5. Šárka Pelcová - Hakim

6. Zuzka Veselá - Jolly

kategorie IPO1

 1. Miloš Lebruška - Brit

2. Jan Mareš - Bad

3. Jana Marešová - Deli

4. Václav Kyncl - Ivo

5. Lisec - Gert

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode